Skandal miłosierdzia

Skandal miłosierdzia
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 19.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 3-4 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Ecce Homo
Ecce Homo
Bp Grzegorz Ryś
17.99
Bogaci Jego ubóstwem
Bogaci Jego ubóstwem
Bp Grzegorz Ryś
9.99
Bóg. Życie i twórczość [miękka oprawa]
Oddać się miłosierdziu
Oddać się miłosierdziu
Marie-Dominique Molinie
10.39 9.99
7 tajemnic Bożego Miłosierdzia
7 tajemnic Bożego Miłosierdzia
Vinny Flynn
19.99
Serce Ojca – najbezpieczniejsze miejsce na ziemi
 Pełny opis książki Skandal miłosierdzia:

Miłosierdzie pozostaje wielką tajemnicą Boga i wielkim skandalem w oczach ludzi.

Zawiera w sobie to, z czym mamy największe trudności: współczucie, przebaczenie, nawrócenie. Nie stawia warunków, nie zna żadnych granic. Jest darmowe. Ale jednocześnie jest jak światło, które pada na nasze życie i sprawia, że dostrzegamy również to, co jest w nas ciemnością.

Dlatego bp Grzegorz Ryś głosi prawdziwy skandal miłosierdzia, który trzeba wykrzyczeć: “Nikt nie jest stracony!”.

Miłość Boga jest silniejsza niż ludzki grzech. Bo Bóg nie jest tym, który rozdaje cukierki grzecznym dzieciom, ale podnosi w górę tych, którzy dotknęli dna.

Jeśli chciałbyś poznać, czym jest Boże miłosierdzie i jak wielką rolę może odegrać teraz w Twoim życiu… Jeśli chcesz poczuć, jak Boże miłosierdzie dotyka i przemienia najważniejsze miejsca w Twoim życiu... koniecznie sięgnij po tę wyjątkową lekturę.

Miłość Boga wydobędzie Cię spod największego zła. Nie przeocz tego spotkania!

Nowe, poszerzone wydanie bestselleru bpa Grzegorza Rysia zawiera dodatek: bullę "Misericordiae Vultus" Ojca Świętego Franciszka o nadzwyczajnym jubileuszu miłosierdzia.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-277-1072-7Opinie naszych Klientów o książce Skandal miłosierdzia:

5 gwiazdki Miłosierdzie bez granic?
Daniel Kucner
Miłosierdzie Boże, czy można mu wytyczyć granice? Czy akt miłosierdzia wobec odrzuconych to już skandal? A co gdy Bóg nas posyła aby glosić Jego miłosierdzie naszym wrogom, aby ich ocalić jak Jonasz wobec Niniwy? Ten i wiele innych przykładów niesamowitego wręcz skandalicznego miłosierdzia naszego Ojca, nierzadko trudnego po ludzku do przyjęcia, to tematy tej wspaniałej książki - poruszone aby poruszyć nasze serca. Szczęśliwi miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Serdecznie polecam.


5 gwiazdki 5 - bardzo dobra
Marek Kuczyński
5 - bardzo dobra


5 gwiazdki Miłosierdzie
Krystian Kąkol
To wspaniała książka poruszająca temat ogromu i tajemnicy Bożego Miłosierdzia, które uczy nas widzieć Boga odkrywajacego siebie w ten sposób. Ukazuje również, że w każdej sytuacji wobec każdego człowieka, Bóg zawsze jest najpierw Miłosierny. Miłosierdzie Jego wyprzedza wszystko. W trudnym okresie życia była mi balsamem. Szczerze polecam !


5 gwiazdki
Renata
Polecam. Bardzo dobrze się czyta. Wiele tłumaczy i zachęca do przemyśleń.


5 gwiazdki Miłosierdzie
Elżbieta Nowicka
\"Skandal miłosiedzia\", to lektura obowiązkowa, dla wszystkich małych i dużych. Książka bp Grzegorza Rysia, to skandal miłosierdzia jako nauczanie, które trzeba wykrzyczeć, zawiera to, z czym mamy największe trudności: współczucie, przebaczenie, nawrócenie.


4 gwiazdki jak bardzo Bó nas kocha !
Aleksandra Pietrzyk
bardzo dobra ksiązka, nastraja bardzo optymistycznie do zycia, człowiek sam zaczyna zauwazac co Bóg robi dla niego, jak bardzo go kocha.


5 gwiazdki prywatna
Barbara Kowol
Książka świetna.


5 gwiazdki Niezbędna
Jadwiga Stysiał
Książka Skandal Miłosierdzia jest dla mnie bardzo ważna. Można ją czytać wciąż na nowo i odkrywać coś nowego. Myślę, że powinna się znależć w każdym domu :) To było moje jej drugie zamówienie, bo pierwsza po pożyczeniu nie wróciła do mnie :) W ogóle polecam wszystkie pozycje bp Rysia :) Pozdrawiam!


4 gwiazdki Skandal miłosierdzia
Małgorzata
Książka prowadzi do przemyśleń, zastanowienia się, zmusza do pracy nad sobą. Lubię takie pozycje, może język trochę trudny ale można zawsze wrócić, jeszcze raz przeczytać akapit- zastanowić się. Miłość to wielka siła, miłosierdzia chcielibyśmy doświadczać i trzeba go dawać innym, a wtedy życie nabiera sensu i jaśniejszych barw. Polecam osobom, które szukają lektury motywującej do lepszego działania, uświadomienia wielkości tajemnic STWÓRCY.


5 gwiazdki Zbliżająca do Boga
Marta
Książka jest rewelacyjna. Polecam ją bardzo. Otwiera oczy na inne oblicze Boga. Otwiera serca na Jego przeogromną miłość i ocean Miłosierdzia! Dziękuję. Chwała Panu!


5 gwiazdki \"Skandal miłosierdzia\"
Beata Soczewka
Książka jest przepiękna. Biskup Ryś we wspaniały sposób opowiada o Bożym Miłosierdziu. Język, którego używa jest zwyczajny, prosty, zrozumiały dla każdego. Przeżycia bohaterów przedstawia w taki sposób, że łatwiej jest takiemu zwyczajnemu człowiekowi jak ja poczuć Boże Miłosierdzie. Czytając tę książkę czułam w moim sercu Bożą miłość i ogromną radość, która zalewała całą mnie. Za jakiś czas przeczytam ją ponownie. Szczerze wszystkim polecam:) Polecam również tę księgarnię. Książka doszła bardzo szybko, dobrze zabezpieczona i opakowana. Pozdrawiam ciepło:)


5 gwiazdki Piękna :)
K.S.
Piękna :) Bp Ryś pisze z miłością, to się czuje :) Dodaje otuchy i odkrywa zupełnie na nowo (a czasami wywraca do góry nogami) tak dobrze znaną opowieść o synu marnotrawnym.


5 gwiazdki To pełne prostoty słowa
Anna Sulczewska
Książkę dosłownie można pochłonąć w jeden wieczór. Ogromnie cenne słowa. pełne prostoty i lekkości w odbiorze. Nade wszystko słowa biskupa Rysia dotykają serca i zatrzymują, by spojrzeć w głąb swojego serca. Aby kochać i nieść miłość miłosierną, potrzeba dostrzec, że najpierw ja sam potrzebuję miłosierdzia Pana. Niezwykle cenna lektura.


5 gwiazdki Skandal miłosierdzia
Skandal miłosierdzia ‘Główne prawo, jakie rządzi relacją Boga z człowiekiem nie jest prawem, ale miłością radykalną, dogłębna pierwotna zakorzeniona, miłosierdziem.’- pisze autor. ‘Miłosierdzie jest miłością bez wzajemności, nie stawia warunków, zawsze jednak woła do człowieka o przyjęcie i odpowiedź. Ale dlaczego Bóg jest miłosierny wobec kogoś, kto sobie na to nie zasłużył? Sprawiedliwi cierpią, a grzesznikom się powodzi. My jednak wciąż wybieramy sprawiedliwość, a sprawiedliwość człowieka nie zmienia, bo jest dla satysfakcji. Kościół jest dla grzeszników.’


5 gwiazdki Bardzo dobra.
Wioletta Jadczak
Kompleksowe omówienie znanych nam przypowieści w kontekście niezmierzonego Milosierdzia Bożego - w znacznie szerszym, a czasem i odmiennym ujęciu, niż na ogół słyszymy.


5 gwiazdki Nowe spojrzenie
ks. Robert D
Bardzo ciekawe i nowatorskie spojrzenie na życie i miłosierdzie. Dotyka głębi duszy człowieka i nie da się przejść obojętnie obok tej lektury.


5 gwiazdki świetna książka !
Krystyna Walewska-Tomaszkiewicz
\"Skandal miłosierdzia \" to książka dla każdego kto chce myśleć i przemyśleć wiele spraw swojego życia. Książka - jak wszystko co pisze ks. biskup Grzegorz Ryś jest napisana prostym , ludzkim językiem -dla wszystkich ludzi i dla każdego oddzielnie. Jestem wdzięczna swojemu Proboszczowi , że powiedział mi o ks. Rysiu a Panu Bogu ,że mamy t.aaaaaaa..kiego BISKUPA !!!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Bp Grzegorz Ryś:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Przesyłka oczywiście dotarła - szybkko, sprawnie, bez uszkodzeń. Dzięki okazanemu przez Pana zainteresowaniu, poczułam się jak stała klientka swojej księgarni " za rogiem". Miłe uczucie. Jestem w trakcie lektury wymarzonej książki. Dziękuję za prezencik w formie zakładki - przydaje się. Na pewno skorzystam z Państwa usług w przyszłości - przyjemności w życiu nigdy dosyć!

Łączę wyrazy szacunku i pozdrawiam,
Aleksandra Lajdamik


Przesyłka dotarła, wszystko jest w porządku. Książki oczywiście zgodne z opisem. Trochę długo trwała wysyłka z Państwa strony (czekałem bodajże około 4 dni, ale przecież nie ma takiego obowiązku, aby serwis musiał działać w piorunującym tempie ;) ), ale nie zawadziło mi to specjalnie. No i ta zakładka magnetyczna. Bardzo dobry dodatek, który świetnie się sprawdza i uprzyjemnia czytanie. Chciałbym dodać, że Wasz serwis spowodował u mnie chęć PIERWSZEGO mojego zakupu książek, które nie są dla mnie "obowiązkowe", więc możecie Państwo być dumni, że zwiększacie popularność czytelnictwa u Polaków (w tym u mnie :) ). Podsumowując: nie zawiodłem się, a nawet przeciwnie. Jestem bardzo zadowolony i uważam, że żadna inna księgarnia nie wywarłaby na mnie takiego wpływu, żebym zapragnął coś w niej zakupić (do tej pory raczej stroniłem od książek) :)

Pozdrawiam,
Andrzej Grzegorz Zabost

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl