Odmień swoje dziecko do piątku

Odmień swoje dziecko do piątku
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 35.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 5-6 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta - Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca
Kochać i wymagać
Kochać i wymagać
ks. Marek Dziewiecki
24.99
Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców
Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców
Stephen James, David Thomas
39.99
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły [miękka oprawa]
Od urwisa do bohatera
Od urwisa do bohatera
Ks. Marek Dziewiecki
24.99
Niesforne księżniczki. Sztuka wychowania dziewczynek
Niesforne księżniczki. Sztuka wychowania dziewczynek
Melissa Trevathan, Sissy Goff
29.99
 Pełny opis książki Odmień swoje dziecko do piątku:

  • Czy wymuszasz na swoich dzieciach krzykami, wrzaskiem, groźbami lub przekupstwem wykonanie prostych, rutynowych czynności, związanych z porannym wstawaniem do szkoły, ubieraniem się, jedzeniem, odrabianiem lekcji czy wypełnianiem domowych obowiązków?
  • Czy masz trudności z mówieniem „nie” swoim dzieciom?
  • Czy trudno Ci mówić szczerze z dziećmi, co tak naprawdę czujesz jako rodzic?
  • Czy przez większość czasu, jakie poświęcasz na wychowanie swoich dzieci, odczuwasz frustrację?
  • Czy twoje dzieci okazują Ci brak szacunku i nie liczą się z tym, co mówisz?
  • Czy bardzo się zżymają, kiedy muszą wykonać Twoje polecenie?
  • Czy trzeba im przypominać częściej niż raz o zrobieniu czegoś?
  • Czy prosta praca domowa Twojego dziecka zajmuje wszystkich członków rodziny przez cały wieczór?

Jeśli którakolwiek z tych kwestii brzmi znajomo i na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, musisz przeczytać tę książkę. Ta książka to lekarstwo na Twoje bolączki, które na pewno zadziała.

Kevin Leman wykorzystał w niej swoje niemal czterdziestoletnie doświadczenie: w tym zawodowe – jako psychologa klinicznego oraz osobiste – jako ojca piątki dzieci, jak również wiele historii zasłyszanych podczas swoich podróży i wystąpień.

To nie jest jakiś przestarzały poradnik. To plan działania, który naprawdę się sprawdza. A co ważniejsze, każdy może go zastosować. Nie potrzeba do tego doktoratu z fizyki kwantowej.

Chcesz mieć wspaniałe dziecko? Pragniesz być wspaniałym rodzicem? Zacznij realizować ten plan, a przekonasz się, że zmieni on diametralnie życie Twoje i Twojej rodziny.

Kevin Leman jest doktorem psychologii, ojcem pięciorga dzieci, autorem wielu bestsellerów na temat wychowania i relacji, m.in. wydanych przez Wydawnictwo eSPe "Ile znaczy mama", "Ile znaczy tata" oraz "Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć".


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7482-289-3Opinie naszych Klientów o książce Odmień swoje dziecko do piątku:

5 gwiazdki Działa!
Aneta
Rady z tej książki zastosowałam w moim domu, naprawdę działały, w domu było cicho, spokojnie, nie denerwowalam się , a dzieci słuchały tego co do nich mówiłam, rady z tyłu książki są przydatne, moi znajomi uważają podobnie jak ja. Zabrakło mi niestety konsekwencji, ale nie zamierzam rezygnować :)


5 gwiazdki odmień swoje dziecko do piątku
Monika Sawa
Książka która powinien przeczytać każdy rodzic polecam:)


5 gwiazdki Trudność
Danuta Ogonowska
Odmienić dziecko - trudne zadanie ale jakże to wydanie pomaga i tylko wymaga odrobinę konsekwencji.


5 gwiazdki
Izabella Borgosz
Bardzo interesujaca i pomocna ksiazka.Warta polecenia kazdemu kto potrzebuje porad jak zmagac sie z codziennymi problemami dotyczacych dzieci.


5 gwiazdki Pomocna
Marta mama Nikusia
Z książki tej dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy. Uważam, że jest ona pomocna. Znajdziemy w niej dużo przykładów i anegdot zaczerpniętych z życia zarówno samego doktora jak i rodzin z którymi pracuje. Różni rodzice oraz różne dzieci w różnym wieku... Autor tłumaczy nam również dlaczego takie postępowanie jest nieprawidłowe, a inne na pewno zadziała. Prezentuje nam tez listy oraz emaile od rodziców z którymi pracował. Przeczytamy w nich jak bardzo zmieniło się zachowanie ich dzieci, oczywiście na dobre :) A wszystko to dzięki metodom doktora Kevina Lemana. Każdy rodzic zapewne pragnie, aby jego pociecha wyrosła na dobrego człowieka. Pragniemy też, aby już od najmłodszych lat słuchała się rodziców, nauczycieli, aby była pomocna, nie pyskowała, nie broiła... Myślę, że to wszystko jest nieuniknione, ale to my możemy temu zaradzić. Jeśli jesteście ciekawi jak można tego dokonać, sięgnijcie po tę lekturę :)


5 gwiazdki polecam
Lucyna Pawelec-Marzec
Książka napisana przez kompetentną osobę, psychologa ale i ojca pięciorga dzieci a więc wszelkie rady udzielane nam, bierze z życia własnej rodziny. Książkę dobrze się czyta, autor nie moralizuje, nie narzuca. Podaje przykłady i podkreśla rzeczy warte zapamiętania. Książkę polecam wszystkim rodzicom, dziadkom, ciociom tym którzy są świadomi że dziecko szczęśliwe to dziecko nie rozpieszczane prezentami, brakiem reguł czy zakazów ale znające granice, szanujące rodzinę czy ma lat dwa czy dwadzieścia dwa. Polecam także tym którzy są zagubieni w gąszczu rad dotyczących wychowania swoich dzieci.


4 gwiazdki
Anna M.
Książka jest jednym z wielu poradników dotyczących wychowania dziecka, ale jej wielkim plusem jest ciekawy podział na poszczególne \"problemy\"- tak więc łatwo można przejść do zagadnień, które nas najbardziej interesują. Co prawda realia amerykańskie różnią się od naszych, ale problemy z dorastajacymi dziećmi są podobne, tak więc warto zapoznać się z ta lekturą.


5 gwiazdki
Monika
Autor potrafi otworzyć oczy czytelnikowi. Prosta, jasna forma przekazu. Gorąco polecam.


5 gwiazdki super książka
Anna Olender
Polecam każdemu kto chce naprawdę wychowac swoje dziecko. To ksiązka nie tylko dla rodzica ale dla babci dziadka nauczyciela i dla każdego kto w swoim postępowaniu kieruje się zasadami chrześcijanina. Super porady. Wspaniały autor.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Kevin Leman:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Witam serdecznie.

Bardzo dziękuję za przesyłkę. Wszystko jest w porządku. Magnetyczna zakładka jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.
Jeśli miałabym się wypowiedzieć na temat księgarni, to jestem zaskoczona bardzo pozytywnie. W liście, który otrzymałam wraz z przesyłką czuje się zainteresowanie czytelnikiem, jest w nim wiele ciepła.
Podoba mi się sposób recenzowania książek. ale przede wszystkim podoba mi się sam pomysł księgarni, która podpowiada ludziom, którzy często są pogubieni we współczesnym swiecie, co warto przeczytać. Przybliża najważniejsze wartości pozostawiając oczywiście mozliwość wyboru.

Dziękuję i pozdrawiam,
Agnieszka Goławska


Jeśli chodzi o opnie o Państwa księgarni to mogę się wyrażać w samych pozytywach. zaskoczył mnie po pierwsze bardzo prosty system zamawiania i rejestracji, do tego także bardzo sprawny sposób wglądu do statusu realizacji zamówienia a także szybkość wysyłki. Teraz gdy szukam innych pozycji książkowych najpierw zaglądam czy są dostępne u Państwa a dopiero potem szukam po innych księgarniach :)

Pozdrawiam! ,
Ewelina Pawęska

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl