Księgarnia Soli Deo

Księgarnia internetowa Tolle.pl powstała w 2005 roku. Od innych księgarń katolickich czy religijnych wyróżnia ją to, że jej twórcy wychodzą z założenia, że katolik to człowiek, który nie czyta tylko książek o Janie Pawle II, modlitwie i Kościele, ale poważnie traktując swoją wiarę, interesuje się całym światem. Dlatego w tej księgarni możesz znaleźć i zakupić w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób książki nie tylko religijne, ale z najróżniejszych dziedzin od psychologii, poprzez historię, politykę, kulturę, biznes aż po np. książki podróżnicze.

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO powstało w 1989 roku. „Soli Deo” – różnie tłumaczone: „Samemu Bogu”, „Jedynemu Bogu” - to zawołanie prymasa Stefana Wyszyńskiego, którego obraliśmy za patrona! Zrzeszamy ponad stu studentów z największych warszawskich uczelni: Uniwersytetu Warszawskiego (UW), Szkoły Głównej Handlowej (SGH), Politechniki Warszawskiej (PW), Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW), Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW), Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM), Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) i Akademii Pedagogiki Specjalnej (APS).
Co nas wyróżnia spośród innych organizacji katolickich? Działamy bezpośrednio na uczelniach, organizujemy nasze wydarzenia w murach uniwersyteckich! Nasz kapelan jest naszym partnerem, sami kreujemy sposób promocji wartości katolickich w środowisku studenckim. Dajemy możliwość poznania studentów innych uczelni i tworzenia projektów ogólnowarszawskich. Możemy otrzymywać dofinansowanie z uczelni na naszą działalność. Popieramy oddolne inicjatywy członków. Jesteśmy taką samą organizacją jak choćby NZS, tyle że o profilu katolickim.Dane firmy obsługującej zamówienia

Zamówienia są obsługiwane przez księgarnię Tolle.pl, która stanowi własność firmy:


PROFECT Paweł Królak
ul. Startowa 14/97
20-352 Lublin
NIP: 821-229-19-92
REGON: 060374691

wpisana do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin ewidencji gospodarczej pod numerem 92075


Katalog książek:

Rozwój osobisty Rodzina Rozwój duchowy Dobra rozrywka Promocja wiedzy
Wyzwania współczesności
Literatura piękna

Autorzy:

Bestsellery:

1. Cenniejsza niż perły
Gary Thomas
5. Skandal miłosierdzia
Bp Grzegorz Ryś


100% satysfakcji
albo zwrócimy Ci pieniądze

Dostawa gratis
lub za jedyne 7,99 zł


Oferujemy różne formy płatności

Zobacz opinie naszych Klientów

Zakładka magnetyczna

Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl